Розклад навчальних занять студентів групи ЕМБ-14а курсу 4 у осінньому семестрі

 ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятниця
8.30 — 10.05Технологія обмотково-ізоляційного виробництва
113 ЕК
лекція
Єгоров А В
   Технологія машинобудування та ресурсозберігаючі технології
113 ЕК
лекція
Петренко М Я
10.25 — 12.00Технологія обмотково-ізоляційного виробництва
113 ЕК
лекція
Єгоров А В
Електричні машини автоматики та побутової техніки
113 ЕК
лабораторна
Дунєв О О
 Моделювання електромеханічних систем
113 ЕК
лабораторна
Маслєнніков А М
Теплові, гідравлічні та аеродинамічні процеси в електричних машинах
113 ЕК
лекція
Галайко Л П
12.35 — 14.10Технологія обмотково-ізоляційного виробництва
113 ЕК
лабораторна
Єгоров А В
Електричні машини автоматики та побутової техніки
113 ЕК
лекція
Дунєв О О
 Моделювання електромеханічних систем
036 ЕК
лекція
Маслєнніков А М
 
14.30 — 16.05 Теплові, гідравлічні та аеродинамічні процеси в електричних машинах
113 ЕК
лабораторна
Галайко Л П
 Електричні машини автоматики та побутової техніки
113 ЕК
лекція
Дунєв О О
 
16.25 — 18.00 Технологія машинобудування та ресурсозберігаючі технології
113 ЕК
лекція
Петренко М Я
 Економіка підприємств
1405 У1
лекція
 
18.10 — 19.45     

Розклад навчальних занять студентів групи ЕМБ-14а курсу 4 у осінньому семестрі

 ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятниця
8.30 — 10.05Технологія обмотково-ізоляційного виробництва
113 ЕК
лекція
Єгоров А В
   Теплові, гідравлічні та аеродинамічні процеси в електричних машинах
113 ЕК
лекція
Галайко Л П
10.25 — 12.00Технологія обмотково-ізоляційного виробництва
113 ЕК
лекція
Єгоров А В
Електричні машини автоматики та побутової техніки
113 ЕК
лабораторна
Дунєв О О
 Моделювання електромеханічних систем
113 ЕК
лабораторна
Маслєнніков А М
Теплові, гідравлічні та аеродинамічні процеси в електричних машинах
113 ЕК
лекція
Галайко Л П
12.35 — 14.10Технологія обмотково-ізоляційного виробництва
113 ЕК
лабораторна
Єгоров А В
Моделювання електромеханічних систем
113 ЕК
лекція
Маслєнніков А М
 Моделювання електромеханічних систем
036 ЕК
лекція
Маслєнніков А М
 
14.30 — 16.05 Технологія машинобудування та ресурсозберігаючі технології
113 ЕК
лабораторна
Петренко М Я
 Електричні машини автоматики та побутової техніки
113 ЕК
лекція
Дунєв О О
 
16.25 — 18.00 Технологія машинобудування та ресурсозберігаючі технології
113 ЕК
лекція
Петренко М Я
 Економіка підприємств
1405 У1
лекція
 
18.10 — 19.45     


лекція семінар лабораторна практика

Розроблено в ЦНIТ НТУ "ХПI"